• Kargo Bedava 700
  • 30 Gün Para İade Garantisi
İletişim Satışlar & İadeler Gizlilik Site Haritası

Satışlar & İadeler

İadeler Mutlaka Orijinal Kutusu Ya Da Ambalajı Içinde Yapılmalıdır.
Orijinal Kutusu/Ambalajı Zarar Görmüş Ya Da Kargo Etiketi/Bandı Yapıştırılmış Ürünlerin Iadesi Kabul Edilmez.
İade Yapmak Istediğiniz Ürünle Beraber Fatura Üzerindeki Iade Formunu Doldurarak Göndermeniz Gerekmektedir.
Sevkiyat Esnasında Zarar Gördüğünü Düşündüğünüz Ürünleri Teslim Almayınız. Ürünler Zarar Görmüşse Mutlaka Kargo Yetkilisine Tutanak Tutturunuz.
Müşteri Ürünü, Kendisine Teslim Edildiği Andaki Durumu Ile Geri Iade Etmekle Yükümlüdür.
Ürün Iade Işlemi Yaparken Mng Kargo Ile Yapılan Gönderimlerde Kargo Masrafı Firmamız Tarafından Karşılanmaktadır. Diğer Kargo Firmaları Ile Göndermeniz Durumunda Kargo Masrafları Sizin Tarafınızdan Karşılanmalıdır.
İade Etmek Için Siparişinizdeki Ürünü, Teslim Aldığınız Tarihten Itibaren En Geç 30 Gün Içerisinde, Orijinal Kutusuna Ve Ürüne Zarar Vermeden, Ürünün Geri Satılabilir Nitelikleri Kaybolmamış Olması Şartıyla, Fatura Üzerindeki Iade Formunu Doldurduktan Sonra, Iletişim Adresimize Mng Kargo Ile Ücret Ödemeden Gönderebilirsiniz.
E-fatura / E-arşiv Sistemine Geçiş Sebebiyle "Değişim" Işlemi Yapılmamaktadır. Ürünlerinizi Belirtilen Şartlar Doğrultusunda Sadece Iade Olarak Gönderebilirsiniz.
Ürünleriniz Firmamıza Ulaştıktan Sonra 10 Iş Günü Içerisinde Iade Işlemi Yapılacaktır.

Ayakkabi İade Şartlari
Web Sitemiz Den Aldığınız Ayakkabının Numarasında Problem Yaşıyorsanız, Ayakkabı Istediğiniz Gibi Değilse, Teslim Aldığınız Tarihten Itibaren En Geç 30 Gün Içerisinde, Orijinal Kutusuna Ve Ürüne Zarar Vermeden, Ürünün Geri Satılabilir Nitelikleri Kaybolmamış Olması Şartıyla, Fatura Üzerindeki Iade Formunu Doldurduktan Sonra, Iletişim Adresimize Mng Kargo Ile Ücret Ödemeden Gönderebilirsiniz.
E-fatura / E-arşiv Sistemine Geçiş Sebebiyle "Değişim" Işlemi Yapılmamaktadır. Ürünlerinizi Belirtilen Şartlar Doğrultusunda Sadece Iade Olarak Gönderebilirsiniz. Ürün Firmamıza Ulaştıktan Sonra 30 Iş Günü Içerisinde Iade Işleminiz Gerçekleştirilecektir.
Ayakkabıyı Temiz Bir Zeminde Deneyiniz. Ürünü/Ürünleri Dış Ortamlarda Denemeyiniz.
Ayakkabının Üzerinde Bulunan Etiket Vs. Zarar Vermeyiniz.
Ayakkabının Kutusunu Yırtmayınız, Buruşturmayınız, Tahrip Etmeyiniz, Kargo Etiketi Ya Da Kargo Bandı Yapıştırmayınız.
Sevkiyat Sırasında Ayakkabınızın Faturasının Kaybolma Riskine Karşı, Faturanızı (Size Gönderilen Kopyaları Ile Birlikte) Ayakkabı Kutusunun Içine Koyunuz.
Ürün Iade Işlemi Yaparken Mng Kargo Ile Yapılan Gönderimlerde Kargo Masrafı Firmamız Tarafından Karşılanmaktadır. Diğer Kargo Firmaları Ile Göndermeniz Durumunda Kargo Masrafları Sizin Tarafınızdan Karşılanmalıdır.